icon

Jesteśmy firmą przyszłości

Receptury suplementów opracowywane są przez zespół specjalistów z zakresu dietetyki, neurologii, psychologii, seksuologii. Nowoczesne laboratoria pozwalają na utrzymanie europejskich standardów. Otrzymaliśmy certyfikację pozwalającą na podbój rynków europejskich!

Nasza siedziba mieści się w Londynie, centrum nowych technologii, finansów, a także wszelkich koncernów farmaceutycznych. Healthways Distribution jest firmą prężnie rozwijającą się w segmencie Health & Beauty. Nasze produkty kupowane są i wychwalane przez celebrytów a także ludzi świata biznesu czy polityki.

Wykorzystujemy najnowsze technologie m.in liofilizację czyli proces przetwarzania w niskich temperaturach, dzięki czemu wchłanialność substancji odżywczych zawartych w naszych suplementach jest na najwyższym poziomie.

icon
Wsparcie pacjenta 24/7

Nasz kontakt z pacjentem nie ogarniacza się tylko do przekazania produktu. Zespół konsultantów stara się wesprzeć każdego stosującego nasze kuracje, odpowiada przy tym na pytania, a także doradzą w kwestiach zdrowotnych.

icon
Zespół specialistów

Receptury suplementów opracowywane są przez zespół specjalistów z zakresu dietetyki, neurologii, psychologii, seksulogii.

icon
Nowoczesne laboratoria

Nowoczesne laboratoria pozwalają na utrzymanie europejskich standardów. Otrzymaliśmy certyfikację pozwalającą na podbój rynków europejskich!

icon
Dbamy o zdrowie

Healthways w swojej ofercie zawiera gamę suplementów które dbają o każdy aspekt zdrowia. Nie tylko wspomagamy i ulepszamy codzienne samopoczucie milionów ludzi na całym świecie, lecz także odmieniamy ich życie.

icon
Pełna informacja

Wszystkie suplementu zawierają ulotkę wraz określonym składem, dawkowaniem oraz przeciwwskazaniami. Nie kupujesz kota w worku!

icon
Produkcja w zgodzie z naturą

Wytwarzanie suplementów wiąże się z wykorzystaniem najlepszych składników, które pochodzą tylko z ekologicznych upraw. Wykorzystujemy procesy które nie zmieniają naturalnej struktury substancji leczniczych.Copyright 2021 © Healthways Distribution Ltd. Regulamin Producenta.