icon

Nasza misja

to polepszanie ludzkiego zdrowia i samopoczucia


Walczymy z najczęstszymi zagrożeniami

Współcześnie ogromnym problemem staje się otyłość. W Europie osiągnęła rozmiary epidemii. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci częstość występowania otyłości potroiła się. Szacuje się, że jeśli nie zostaną podjęte żadne działania to w roku 2010 w Europejskim Regionie WHO około 150 milionów dorosłych (20% populacji) i 15 milionów dzieci i nastolatków (10% populacji) będzie otyłych. Obecnie, w większości krajów, 30% - 80% dorosłych ma nadwagę. Healthways wprowadza rewolucyjną metodę walki z nadmiernymi kilogramami. Nasze suplementy pomogły już tysiącom ludzi na całym świecie.

"W dzisiejszym świecie, przy użyciu wiedzy oraz nowoczesnych technologii, każdy człowiek może swobodnie kontrolować swoje zdrowie. "

Nasz ekspert: dr. Alex Carrey

Odpowiednie przetwarzanie znanych od dawna naturalnych składników przynosi współcześnie nieoczekiwane efekty. Jest to odrodzenie medycyny naturalnej, dzięki czemu w zdrowy sposób możemy polepszyć zdrowie czy walczyć z nadwagą. Zioła i rośliny znane i używane przez naszych dziadków powracają do łask. Jako szef rozwoju produktu w Healthways, wprowadziłem nową metodę obróbki termicznej składników zwaną liofilizacją. Jest to proces dzięki któremu zyskaliśmy renomę wśród tysięcy zadowolonych pacjentów.

Copyright 2021 © Healthways Distribution Ltd. Regulamin Producenta.