icon

Dbamy o jakość


Healthways jest licencjonowanym producentem suplementów diety który został wpisany do rejestru USP VDSP (Verified Dietary Supplement Program). Każdy etap produkcji począwszy od dostawy surowców po finalny transport został dokładnie skontrolowany i zbadany. Potwierdzają to certyfikaty oraz świadectwa analizy wydane przez odpowiednie organy.

W trosce o jak najwyższą jakość oraz obiektywność badań, zawsze są one wykonywane przez zewnętrzne organy nadzorujące.

Gruntowne badanie surowców

Podstawą produkcji naszych suplementów są odpowiednio dobrane składniki.

Nasza polityka dopuszcza tylko te które przejdą restrykcyjne badania. Stawiamy na naturę, dlatego bardzo ważnym jest aby użyte surowce były na najwyższym poziomie pod względem czystości biologicznej, zawartości pierwiastków chemicznych a także by były uprawiane zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego.

Nowoczesne laboratoria

Dzięki zastosowaniu rozległej wiedzy, pochodzącej z laboratoriów Healthways, nasze produkty są w stanie zapokoić najbardziej wygórowane oczekiwania pacjentów.

Obydwa laboratoria są wyposażone w najnowoczesniejszą technologię. To pozwala nam zagwarantować, że produkty wytworzone w naszych zakładach produkcyjnych spełniają najbardziej wymagające normy zdrowotne.
Copyright 2021 © Healthways Distribution Ltd. Regulamin Producenta.